ПРОГРАМА «PM COACH»

Проєктний менеджер як коуч для своєї команди.

Найважливіша управлінська компетенція, що вирізняє високоефективних менеджерів, - КОУЧИНГ;

Отримайте потужний досвід створення підтримуючого зв'язку з вашими співробітниками.

Допоможіть їм досягати більшого.

Керуйте особистісним розвитком своєї команди.

Ви навчитеся:

11-и коучинговим компетенціям, що стануть незамінним внеском в розвиток Вас як керівника, Ваших підлеглих як талановитих і креативних співробітників компанії.

Мистецтво коучингової бесіди. Як це може бути?

Глибоке слухання. Згадайте відчуття, коли Ви намагаєтеся повідомити щось важливе людині, у якого думки зайняті своїми справами. Порівняйте цей досвід з іншим, коли співрозмовник повністю зосереджений на Вас й активно слухає те, що Ви можете сказати з відкритим розумом і відкритим серцем. Коучингову розмову із членом своєї команди можна почати таким питанням: «Чого Ви дійсно хочете досягти в цьому місяці?».

Ваш вибір слів менш важливий, ніж Ваше прагнення дослухатися з повним розумінням і створити якісний зв`язок, що дозволить члену команди відкритися, думати творчо й з упевненістю, що його відповіді Вам дійсно цікаві та важливі.

Запитуйте, а не кажіть, що робити.Як у керівника, у Вас є високий рівень знань, якими Ви звикли ділитися, зазвичай в директивному форматі. Це прекрасно, коли Ви уточнюєте дії для проекту, що Ви очолюєте, або коли люди приходять до Вас за порадою. Але в коучинговій розмові вкрай важливо стримувати Ваш імпульс розповісти, що та як необхідно робити й давати готові відповіді. Ваш досвід, Ваші рішення - це не рішення Вашого співробітника. Відкриті питання, а не відповіді, є інструментами коучингу.

Як коуч для своїх підлеглих, Ви допомагаєте членам Вашої команди формулювати свої цілі й завдання та знаходити власні рішення. Саме так вони зможуть прояснити для себе свої пріоритети й розробити нові стратегії, які не тільки заощадять компанії кошти, а й будуть в резонансі з тим, що їм найбільше подобається, і що вони будуть прагнути робити із задоволенням.

Як стати досвідченим коучем для своєї команди?

Перша коуч-сесія завжди безкоштовна!